Aktualne oferty pracy

 

Informujemy, że wszelka korespondencja dotycząca rekrutacji w naszej firmie wysyłana jest wyłącznie z adresów w domenie @atinea.pl . Atinea nie współpracuje z żadną firmą rekrutacyjną.

 

Oferta pracy na stanowisku: Programista

Kim jesteśmy

Atinea to firma założona przez informatyków. Założycielami Atinea są Andrzej Gąsienica-Samek, Mistrz Świata w Programowaniu Zespołowym z 2003 roku oraz Tomasz Stachowicz, doświadczony kierownik i absolwent Uniwesytetu Warszawskiego. Rozumiemy i lubimy programowanie. Tworzymy platformę instadb.com , która umożliwia szybkie tworzenie kompletnych aplikacji bazodanowych. Wdrożenia instadb obejmują zarówno małych klientów, jak i duże projekty, gdzie codziennie z platformy korzystają tysiące osób. Tworzenie platformy instadb przypomina tworzenie kompilatorów. Cały czas działamy na metapoziomie interpretując deklaratywny schemat, przetwarzając zapytania SQL w postaci drzew składni oraz generując UI. Aby zapewnić odpowiednią niezawodność rozwiązania stworzyliśmy prosty język NianioLang, który łączy najlepsze cechy języków funkcyjnych z imperatywną składnią. Połączenie z serwerami WWW i bazami danych realizowane jest w języku C.

Poza platformą instadb realizujemy projekty dla dużych klientów w technologiach MS SharePoint, JavaEE/Oracle oraz LAMP.

Pracując u nas w krótkim czasie będziesz miał okazję poznać nie tylko wiele technologii, ale również zrozumieć jak są one tworzone.

Kogo szukamy

  • Poszukujemy ludzi, którzy chcą poznawać nowe technologie i je tworzyć.
  • Od kandydatów oczekujemy chęci poszerzania swojej wiedzy i umiejętności w zakresie algorytmiki i programowania.

Co oferujemy

  • Umowa o pracę
  • Elastyczne godziny pracy
  • Konkurencyjne wynagrodzenie, regularne wypłaty i rozliczenie za każdą przepracowaną minutę
  • Zgrany zespół nastawiony na pracę
  • Możliwość rozwoju w kierunku biznesowym - bezpośrednie prowadzenie projektów z klientami
  • Możliwość rozwoju w kierunku technicznym - wymagające zadania

Sposób aplikacji

Wyślij CV na praca@atinea.pl

Oferta pracy dla studentów

W okresie wakacyjnym zapraszamy do rozpoczęcia współpracy z nami od programu praktyk, a następnie do kontynuowania współpracy w trakcie roku akademickiego.

Oferta praktyk studenckich