Niezawodna strona internetowa dla Twojej firmy

Na rynku działają setki firm, które specjalizują się w tworzeniu firmowych stron internetowych. Wiele z nich reklamuje swoje produkty jako najlepsze i najbardziej efektowne. My nie będziemy bawić się w taką retorykę. Śmiało możemy natomiast powiedzieć, że...

...zrobimy dla Ciebie stronę, która spełni Twoje oczekiwania i nie przysporzy żadnych problemów w eksploatacji.

Skontaktuj się z nami już dziś. Zadzwoń lub napisz. Szybko odpowiemy na każde Twoje pytanie. Nie czekaj, dowiedz się więcej.
atinea@atinea.pl

Jako przedsiębiorca zdajesz sobie sprawę z konieczności posiadania dobrze wykonanej firmowej strony internetowej. Obecnie to jest już standard, a niedługo bez obecności w sieci żadne poważne przedsiębiorstwo nie będzie mogło prosperować na dobrym poziomie. Już dziś wiele milionów Polaków szuka produktów głównie w Internecie. Na pewno zdajesz sobie z tego doskonale sprawę i dlatego chcesz stworzyć lub zmienić swoją firmową stronę WWW.

Musisz jednak wiedzieć, że...

Zlecenie wykonania strony internetowej niedoświadczonej firmie może spowodować więcej strat niż zysków. Zamiast od razu cieszyć się z efektów, będziesz męczył się z informatycznymi niedoróbkami i tracił czas na zgłaszanie poprawek. Nie możesz sobie na to pozwolić. Płacisz za stronę, więc masz prawo oczekiwać skuteczności i profesjonalizmu. Dlatego powinieneś skorzystać z oferty doświadczonych specjalistów.


Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

I. Przygotujemy stronę adekwatną do Twoich potrzeb.

Mało kto wie, że przeładowana grafiką strona, która ładuje się więcej niż kilka sekund, powoduje, że internauta z irytacją wciska przycisk wstecz. A przecież strona firmowa powinna pozyskiwać klientów, a nie ich odstraszać. Pamiętaj, nasze strony ładują się błyskawicznie.

II. Zadbamy o najmniejsze szczegóły, bo Twoja strona musi być bezbłędna.

Niestety wielu informatyków nie dba o szczegóły. Wykonują zlecenia w pośpiechu, by szybko przejeść do następnego. Sztandarowym przykładem jest niedopilnowanie właściwego wyświetlania się strony w różnych przeglądarkach. A przecież Twoi klienci korzystają z wielu przeglądarek. Musisz więc mieć pewność, że Twoja strona będzie prawidłowo wyświetlana w różnych przeglądarkach i komputerach. Dla naszej firmy to priorytet.

III. Damy Ci gwarancję satysfakcji.

Za stronę zapłacisz dopiero po jej ostatecznym zaakceptowaniu. Możesz być więc pewien, że otrzymasz produkt, jakiego oczekujesz.


Ale to nie wszystko, gdyż musisz jeszcze wiedzieć, że:

I. Mamy doświadczenie w pracy przy dużych i małych projektach.

II. Nasze ceny są zawsze adekwatne do wykonanej przez nas pracy.

III. Zapewniamy Ci także hosting i domenę.

IV. Jesteśmy medalistami mistrzostw świata w programowaniu.

V. Na terenie Warszawy dojeżdżamy na spotkanie.


W zależności od Twoich potrzeb możesz zlecić nam przygotowanie:

  • Wizytówki firmowej

Taka strona pozwoli Ci dobrze zaprezentować się Twoim potencjalnym klientom. Jest idealna dla firm, które nie dokonują zbyt częstych zmian w swojej ofercie (wszystkie zmiany treści dokonujemy my na Twoje zlecenie). Z reguły składa się z 3-5 podstron, ale to Ty ostatecznie decydujesz, jak obszerna ma być Twoja firmowa wizytówka.

  • Strony internetowej z panelem administracyjnym (CMS)

Strony internetowe z panelem administracyjnym pozwalają na samodzielną modyfikację treści, zdjęć i wyglądu podstron. Przeznaczone są dla wszystkich tych, którzy często potrzebują zmieniać swoją stronę WWW oraz planują jej rozwój o kolejne podstrony. To świetne rozwiązanie dla firm, które mają wiele produktów i chcą aktywnie promować się w Internecie.


Skontaktuj się z nami już dziś!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie. Pamiętaj, kontakt nic nie kosztuje, a pozwoli Ci szybko wycenić swój projekt i skorzystać z całkowicie bezpłatnej konsultacji.

Zadzwoń do nas lub wyślij e-mail: