Outsourcing programistyczny

Nasza usługa przeznaczona jest przede wszystkim dla kierowników projektów informatycznych, którzy do realizacji projektu potrzebują wzbogacić swój zespół o specjalistów w wybranych technologiach.

Dzięki outsourcingowi programistycznemu możecie Państwo szybko uzupełnić braki, ponosząc przy tym koszty proporcjonalne do faktycznych potrzeb.

W przeciwieństwie do zatrudniania nowych pracowników lub korzystania z usług typu body-leasing, nasza usługa pozwala rozpocząć współpracę w ciągu dni zamiast tygodni, nie wymaga długoterminowych zobowiązań i pozwala elastycznie zmieniać zakres kompetencji w trakcie projektu.

Opis usługi

W ramach usługi określacie Państwo czas trwania umowy, ilość godzin w miesiącu (80 lub więcej) oraz listę technologii, których znajomość będzie wymagana w projekcie. Na tej podstawie organizujemy zespół, który będzie realizował zlecone przez Państwa zadania.

Działania zespołu koordynuje kierownik projektu, który jest odpowiedzialny za komunikację z klientem, przydział prac w zespole, przygotowywanie harmonogramu prac. Programiści do zespołu przydzielani są dynamicznie w zależności od aktualnie potrzebnych kompetencji.

Oznacza to, że korzystając z naszej usługi, nie zatrudniacie Państwo tylko jednego programisty, lecz uzyskujecie stały dostęp do umiejętności 40 pracowników naszej firmy.

Korzyści

W porównaniu do tradycyjnych sposobów zatrudniania specjalistów nasza usługa posiada następujące zalety:

Szybki czas rozpoczęcia współpracy – efekty z pracy naszego zespołu mogą Państwo osiągać już w ciągu kilku dni od podpisania umowy; unikają Państwo również czasochłonnego procesu poszukiwania programistów o odpowiednich umiejętnościach.

Niski miesięczny koszt współpracy – koszt podstawowego pakietu miesięcznego to 9600 zł netto; w tej cenie nie ma możliwości pozyskania tradycyjnymi metodami wysokiej klasy specjalisty.

Efektywne rozliczanie czasu pracy – jeśli Państwa potrzeby można zrealizować w ramach pół etatu, to nie muszą Państwo płacić za pozostałe pół; jeśli jednak po jakimś czasie potrzeby wzrosną, to nie ma problemu, żeby w ciągu kilku dni znacząco powiększyć wymiar godzinowy usługi.

Wygodny dostęp do wielu kompetencji – nawet przy minimalnym kontrakcie macie Państwo dostęp do wszystkich umiejętności naszych programistów i w trakcie projektu możecie decydować, z których aktualnie chcecie Państwo skorzystać.

Cennik

Cena netto za 1 godzinę roboczą uzależniona jest od długości umowy.

Rodzaj umowy Rabat Cena za 1h
zamówienie jednorazowe – 80h 0% 220zł
umowa na 6 miesięcy – 80h/msc lub więcej 25% 165zł
umowa na 12 miesięcy – 80h/msc lub więcej 41% 130zł

 

Nasze kompetencje

01

Aplikacje webowe: PHP, Perl, Java Servlets, JSP, ASP .NET, Ruby, Python.

02

Front-end webowy: HTML5, jQuery, Angular, React.

03

Platformy aplikacyjne: Microsoft SharePoint, IBM Lotus Notes, Liferay Portal.

04

Aplikacje mobilne: iOS, Android, mobile web.

05

Raportowanie i analizy: BI, OLAP, Data Warehouses, MS Reporting Services, Crystal Reports.

06

Systemy operacyjne: Windows, Linux, Mac OS.

07

Bazy danych: MS SQL Server, Oracle, DB2, PostgreSQL, MySQL.

08

Aplikacje desktopowe: .NET, Java, C, C++, Objective C, Delphi.

09

Technologie zaszłościowe: Visual Basic 6, Delphi, Flash/FLEX, Clipper, Pascal, Windows CE, itp.

Klienci

Z przyjemnością potwierdzamy kompetencje i profesjonalizm firmy Atinea Sp. z o.o. , która utrzymuje na swoich serwerach szereg rozwiązań informatycznych wykonanych i wdrożonych na potrzeby Działu Administracji naszej firmy.

Abra S.A.