Aplikacje na zamówienie

Ta usługa pasuje najlepiej do potrzeb, na które odpowiedzią jest projekt z dobrze zdefiniowanym zakresem prac. Dotyczy to zarówno systemów do użytku wewnętrznego jak i aplikacji przeznaczonych do odsprzedaży.

Po wstępnej analizie przygotujemy dla Ciebie ofertę ze szczegółowym harmonogramem i ustalonym budżetem. Zazwyczaj realizacja projektu odbywa się w następujących etapach: analiza wymagań, projekt techniczny, implementacja systemu, testy, uruchomienie oraz utrzymanie.

Korzyścią z tej formy współpracy jest to, że koszt i czas są ustalone, a całe ryzyko techniczne ponosi nasza firma.

Outsourcing IT

Outsourcing sprawdza się najlepiej, gdy potrzeby Twojej firmy można opisać raczej jako listę małych zadań niż jako pojedynczy, duży projekt. W takiej sytuacji potrzebujemy znać jedynie ogólny zakres prac, tak byśmy mogli znaleźć właściwych pracowników z odpowiednimi umiejętnościami i doświadczeniem. Następnie przydzielamy zakontraktowaną liczbę programistów do outsource’owanego projektu. Ich praca jest nadzorowana przez doświadczonego kierownika.

Wszystkie zadania są przydzielane przez wyznaczonego pracownika z Twojej firmy. Prowadzimy szczegółowy dziennik czasu spędzonego przez programistów nad zadaniami. Na tej podstawie rozliczamy koszt usługi w oparciu o stałą stawkę za osobo-miesiąc.

Technologie

Oto lista wybranych technologii, w których mamy doświadczenie:

01

Aplikacje desktopowe: .NET, Java, C, C++, Objective C.

02

po stronie serwera: PHP, Perl, Java Servlets, JSP, ASP .NET, Ruby, Python. po stronie klienta: HTML5, JavaScript, jQuery, Ajax, Flash/FLEX/ActionScript.

03

Platformy aplikacyjne: Microsoft SharePoint, IBM Lotus Notes, Liferay Portal.

04

Aplikacje mobilne: iOS (iPhone/iPad/iPod Touch), Android, Nokia, Symbian (Anna, Belle, ^3, S60), Windows Phone 7, Windows Mobile 6, Windows CE, Java ME, Samsung Bada, Adobe Air, Flash Lite.

05

Raportowanie i analizy: BI, OLAP, Data Warehouses, MS Reporting Services, Crystal Reports.

06

Systemy operacyjne: Windows, Linux, Mac OS.

07

Bazy danych: MS SQL Server, Oracle, DB2, PostgreSQL, MySQL

08

Systemy wbudowane: mikroprocesory, mikrokontrolery, RTOS, ATMEL, ARM, itp.

09

Technologie zaszłościowe: Visual Basic, Delphi, DOS, Pascal, Cobol, Forth, itp.

Zakres usług

Oferujemy pełną gamę usług informatycznych

Koszty naszych usług zależą od zakresu projektu, formy współpracy i wymaganych kompetencji. W celu uzyskania dokładnej wyceny prosimy o kontakt – zazwyczaj jesteśmy w stanie przygotować ofertę w ciągu 2-3 dni. Przygotowanie oferty jest bezpłatne.

01

tworzenie oprogramowania

02

projektowanie baz danych

03

aplikacje webowe

04

strony WWW

05

rozwiązania e-commerce

06

portale internetowe

07

integracja systemów

08

urządzenia mobilne

09

analiza i projektowanie systemów

Klienci

W oparciu o umowę outsourcingową firma Atinea świadczy dla nas usługi programistyczne, zapewniając bieżące wsparcie oraz rozwój użytkowanych przez nas systemów.

Alphabet