Zarządzanie Zaopatrzeniem

Zarządzanie Zaopatrzeniem jest programem przeznaczonym dla właścicieli firm oraz pracowników działów zakupów i działów zamówień, którzy potrzebują usprawnienia procedur składania zapotrzebowań zakupowych oraz kontroli postępu ich realizacji.

Oferta

  • Oferujemy Państwu bezpłatny dostęp do wersji próbnej programu.
  • Po przetestowaniu programu możliwe jest wykupienie abonamentu zgodnie z cennikiem.
  • Przez cały czas abonamentu służymy pomocą techniczną telefonicznie i przez e-mail oraz wykonujemy regularne kopie bezpieczeństwa.
  • Na indywidualne zamówienie wykonujemy również modyfikacje aplikacji, dzięki czemu będzie mogli Państwo dopasować ją do swoich potrzeb.

Wersja próbna

Formularz zakładania bezpłatnego konta testowego dostępny jest pod nowym adresem aplikacji: https://instadb.com/pl/aplikacja_zarzadzanie_zaopatrzeniem.php

Opis aplikacji

Program dostępny jest przez Internet – działa w oknie przeglądarki WWW i nie wymaga instalacji na komputerze. Dzięki temu możliwy jest dostęp do niego z dowolnego komputera, zarówno w biurze, jak i w domu – przez wielu użytkowników równocześnie. Dodatkowo aplikacja jest odporna na działanie wirusów i awarie komputera.

Aplikacja posiada następujące funkcje:

01

zgłaszanie do systemu zapotrzebowania na produkty/zakupy/zamówienia

02

opisywanie parametrów zamówienia poprzez produkt, ilość i cenę jednostkową oraz proponowanego dostawcę

03

workflow procedury zakupowej, obejmujący zgłoszenia, zakupy w realizacji, przyjęte dostawy oraz archiwum

04

rejestrowanie wszystkich wydarzeń związanych z procedurą realizacji, w tym data zgłoszenia zapotrzebowania, data złożenia zamówienia oraz data przyjęcia towaru

05

dołączanie i archiwizacja faktur

06

szybki dostęp do zakupów w każdym z etapów realizacji

07

powiązanie wydatków z określonymi budżetami projektowymi

08

raporty finansowe z wydatków w ramach projektów budżetowych

Klienci

Z przyjemnością zaświadczamy, że od kwietnia 2012 roku korzystamy z usługi outsourcingu firmy Atinea. Dotychczasowy zakres współpracy polegał na zapewnieniu poprawnego działania produktu stworzonego przez naszą firmę.

Media for business