Ewidencja Przeglądów

Ewidencja Przeglądów jest programem przeznaczonym dla firm będących w posiadaniu sprzętu wymagającego regularnych inspekcji technicznych.

Oferta

  • Oferujemy Państwu bezpłatną prezentację aplikacji oraz miesięczny dostęp do wersji próbnej.
  • Przez cały czas abonamentu służymy pomocą techniczną telefonicznie i przez e-mail oraz wykonujemy regularne kopie bezpieczeństwa.
  • Na indywidualne zamówienie wykonujemy również modyfikacje aplikacji, dzięki czemu będzie mogli Państwo dopasować ją do swoich potrzeb.

Wersja próbna

Formularz zakładania bezpłatnego konta testowego dostępny jest pod nowym adresem aplikacji: https://instadb.com/pl/aplikacja_ewidencja_przegladow.php

Opis aplikacji

Program dostępny jest przez Internet – działa w oknie przeglądarki WWW i nie wymaga instalacji na komputerze. Dzięki temu możliwy jest dostęp do niego z dowolnego komputera, zarówno w biurze, jak i w domu – przez wielu użytkowników równocześnie. Dodatkowo aplikacja jest odporna na działanie wirusów i awarie komputera.

Program udostępnia poniższe funkcje:

01

przechowywanie informacji o sprzęcie (typ, data zakupu, historia przeglądów)

02

rejestrowanie historii przeglądów, obejmującej: osobę wykonującą przegląd, ewentualne uwagi i dokumentację fotograficzną oraz planowaną datę kolejnego przeglądu

03

szybki dostęp do listy przeglądów wymaganych w najbliższym tygodniu lub miesiącu

Klienci

logo-comarch

Comarch Swiss AG is pleased to provide this letter of support and reference to Atinea Sp. z o. o.

Comarch