Ewidencja Szkoleń

Ewidencja Szkoleń jest programem przeznaczonym dla firm prowadzących działalność wymagającą specjalistycznych uprawnień oraz przeprowadzania okresowych kursów zawodowych.

Oferta

  • Oferujemy Państwu bezpłatną prezentację aplikacji oraz miesięczny dostęp do wersji próbnej.
  • Przez cały czas abonamentu służymy pomocą techniczną telefonicznie i przez e-mail oraz wykonujemy regularne kopie bezpieczeństwa.
  • Na indywidualne zamówienie wykonujemy również modyfikacje aplikacji, dzięki czemu będzie mogli Państwo dopasować ją do swoich potrzeb.

Wersja próbna

Formularz zakładania bezpłatnego konta testowego dostępny jest pod nowym adresem aplikacji: https://instadb.com/pl/aplikacja_ewidencja_szkolen.php

Opis aplikacji

Program dostępny jest przez Internet – działa w oknie przeglądarki WWW i nie wymaga instalacji na komputerze. Dzięki temu możliwy jest dostęp do niego z dowolnego komputera, zarówno w biurze, jak i w domu – przez wielu użytkowników równocześnie. Dodatkowo aplikacja jest odporna na działanie wirusów i awarie komputera.

Program udostępnia poniższe funkcje:

01

przechowywanie informacji o zatrudnionych pracownikach

02

rejestrowanie i uzupełnianie uprawnień pracowników

03

historię szkoleń i kursów realizowanych przez pracowników

Klienci

W każdym z realizowanych projektów firma Atinea Sp. z  o.o. wykazuje się rozległą wiedzą techniczną oraz profesjonalnym podejściem do powierzanych zadań.

PKN