System obsługi zleceń

Obsługa Zleceń to program przeznaczony dla firm usługowych, które mają potrzebę zarządzania dużą liczbą zleceń realizowanych przez wielu pracowników.

Oferta

  • Oferujemy Państwu bezpłatną prezentację Systemu Obsługi Zleceń oraz miesięczny dostęp do wersji próbnej.
  • Po okresie próbnym mogą Państwo wykupić abonament na używanie aplikacji. Cennik dostępny jest na naszej nowej stronie instadb.com.
  • Przez cały czas abonamentu służymy pomocą techniczną telefonicznie i przez e-mail oraz wykonujemy regularne kopie bezpieczeństwa.
  • Na indywidualne zamówienie wykonujemy również modyfikacje aplikacji, dzięki czemu będzie mogli Państwo dopasować ją do swoich potrzeb.

Opis aplikacji

Aplikacja posiada następujące funkcje:

Program Obsługa Zleceń dostępny jest przez Internet – działa w oknie przeglądarki WWW i nie wymaga instalacji na komputerze. Dzięki temu możliwy jest dostęp do niego z dowolnego komputera, zarówno w biurze, jak i w domu – przez wielu użytkownikówrównocześnie. Dodatkowo aplikacja jest odporna na działanie wirusów i awarie komputera.

System wykonany jest w technologii AtineaGrids, która pozwala na samodzielną modyfikację aplikacji i dostosowanie jej do własnych potrzeb. Podręcznik administratora wyjaśnia krok po kroku, jak do formularza zlecenia dodać nowe pole i zmodyfikować parametry pól już istniejących, jak zmienić na stałe układ kolumn i przedefiniować filtry.

01

wprowadzanie nowych zleceń

02

załączanie plików do zlecenia na każdym etapie realizacji

03

przekazywanie zlecenia między pracownikami

04

łatwy dostęp do "swoich" zleceń

05

śledzenie historii zmian w realizacji zlecenia

06

szybkie wyszukiwanie zleceń z możliwością filtrowania po wszystkich parametrach

07

zarządzanie uprawnieniami dostępu do zleceń dla poszczególnych grup użytkowników

08

eksport danych do MS Excel i OpenOffice

Klienci

Teatr Wielki – Opera Narodowa korzysta z platformy InstaBIURO firmy Atinea Sp. z o.o. od 2013 roku. Jesteśmy zadowoleni z platformy InstaBIURO jak i ze współpracy z firmą Atinea Sp. z o.o.

Teatr Wielki - Opera Narodowa