Ewidencja Sprzętu Firmowego

Ewidencja Sprzętu to program przeznaczony dla właścicieli firm, którzy potrzebują kontrolować stan dużej liczby urządzeń w firmie.

Oferta

  • Oferujemy Państwu bezpłatną prezentację aplikacji oraz miesięczny dostęp do wersji próbnej.
  • Po okresie próbnym mogą Państwo wykupić abonament na używanie aplikacji.
  • Przez cały czas abonamentu służymy pomocą techniczną telefonicznie i przez e-mail oraz wykonujemy regularne kopie bezpieczeństwa.
  • Na indywidualne zamówienie wykonujemy również modyfikacje aplikacji, dzięki czemu będzie mogli Państwo dopasować ją do swoich potrzeb.

Wersja próbna

Bezpłatny 30-dniowy dostęp do aplikacji możecie Państwo uzyskać na naszej nowej stronie: https://instadb.com/pl/aplikacja_ewidencja_sprzetu.php 

Opis aplikacji

Program Ewidencja Sprzętu Firmowego dostępny jest przez Internet – działa w oknie przeglądarki WWW i nie wymaga instalacji na komputerze. Dzięki temu możliwy jest dostęp do niego z dowolnego komputera, zarówno w biurze, jak i w domu – przez wielu użytkowników równocześnie. Dodatkowo aplikacja jest odporna na działanie wirusów i awarie komputera.

Aplikacja udostępnia poniższe funkcje:

01

wprowadzanie do ewidencji wszystkich urządzeń firmowych

02

opisywanie parametrów urządzenia: nazwa, kategoria, data zakupu, numer seryjny, miejsce przechowywania, itp.

03

przypisywanie urządzeń do pracowników, którzy za nie odpowiadają

04

dodawanie do opisu sprzętu dodatkowych dokumentów: skan karty gwarancyjnej, skan faktury, podręcznik użytkownika, fotografie, itp.

05

dodawanie historii zdarzeń związanych z urządzeniem: przegląd serwisowy, naprawa gwarancyjna, modyfikacja parametrów, uszkodzenie, itp.

06

śledzenie historii zmian w opisie urządzenia,

07

szybkie wyszukiwanie sprzętu z możliwością filtrowania po wszystkich parametrach

08

zarządzanie uprawnieniami dostępu do rejestru urządzeń dla poszczególnych grup użytkowników.

Klienci

Firma Atinea Sp. z o.o. od września 2015 roku świadczy dla nas kompleksową obsługę większości wewnętrznych aplikacji i systemów opartych o platformę Microsoft SharePoint.

ARP